Nacházíte se na: Theofil > Různočtení > Revue Theofil na Facebooku a na Signálech

Revue Theofil na Facebooku a na Signálech

redakce, 1.2. 2010

Redakce Revue Theofil založila stránky revue na dvou sociálních sítích: Facebooku a Signálech, na druhé z nich i vlastní blog.

 

Jak si již možná někteří z našich čtenářů všimli, úvodní stránku Revue Theofil i portálu Theofil už nějaký čas zdobí bannery sociálních sítí Facebook a Signály s tradičním logem Theofil. I redakce Revue Theofil se totiž rozhodla využít potenciálu těchto internetových projektů, aby mohla k návštěvě svých stránek a především ke sdílení jejich obsahu pozvat další případné zájemce.

 

revue-theofil-facebook.jpg signaly-revue-theofil-3.jpg

 

Tyto nové stránky Revue Theofil nejsou zamýšleny tak, aby na nich byly podávány informace o všech nových článcích revue - k tomu slouží RSS-kanál, který lze najít zde a který si lze zařadit do své osobní RSS-čtečky. Na stránkách revue na zmíněných sociálních sítích bychom milé čtenáře rádi informovali spíše o zajímavých nových tématech či projektech revue, v případě blogu na Signálech zamýšlíme zveřejňovat i texty, které se např. svým formátem vymykají formátu revue či revue nějakým způsobem doplňují.

Na stránkách Revue Theofil na Facebooku se tak případní zájemci mohou stát fanoušky revue, na stránkách Revue Theofil na Signálech se lze stát členem společenství Revue Theofil a kromě toho se tamtéž lze zapojit např. do postupně založených diskusí tohoto společenství nebo psát komentáře pod příspěvky zveřejněné na blogu revue na Signálech.

Obě stránky lze také použít také jako jakousi „návštěvní knihu" Revue Theofil a sdělit tak redakci názor na revue, za nějž budeme upřímně vděční.

Těšíme se na komunikaci s vámi, vážení čtenáři!

 

Revue Theofil na Facebooku

Revue Theofil na Signálech

Blog Revue Theofil na Signálech

 

 revue-theofil-facebook-men.jpg

revue-theofil-signaly-blog-men.jpg 

 

[RSS]

Přečteno 1285x

další články